İnsan Kaynakları Politikamız

Çınar Çevre Laboratuvarı A.Ş. en önemli sermayesi insan kaynağı olan, bağımsız bilimsel çalışmaları müşteri odaklı bir iş anlayışı ve mükemmeli hedefleyen süreçlerle yönetmeyi ilke edinmiş bir şirkettir. İnsan Kaynakları politikamızın ana hedefi; mesleğinde uzman, motivasyonu yüksek, sosyal yetkinliğe sahip insan kaynağını doğru yönetmek, yönlendirmek ve geliştirmek üzerine kurulmuş, çalışanlarımızın nitelikli, insan ilişkilerinde başarılı, güvenilir, eğitim düzeyi yüksek olan takımın parçası olmaktan gurur ve mutluluk duyduğu bir şirket olmaktır. Sürdürülebilir büyümenin ancak çalışanlarımızın katkısı ile mümkün olacağının bilincindeyiz. Bu sebeple; stratejik düşünebilen, proaktif, yeniliklere açık, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli yüksek, sorumluluk sahibi, takım çalışmasında başarılı kişileri şirketimize kazandırmayı amaçlıyoruz.

ÇINAR ÇEVRE LABORATUVARI A.Ş.’de bizimle beraber çalışmak isteyenler ik@cinarlab.com.tr ve www.kariyer.net aracılığı ile özgeçmişlerini bize ulaştırabilirler. Tarafımıza ulaşan tüm özgeçmişler incelenmekte ve personel ihtiyacı oluştuğu dönemlerde de kayıtlarımızdaki mevcut özgeçmişler öncelikli olarak değerlendirmeye alınmaktadır.

Nasıl Başvurabilirim?

ik@cinarlab.com.tr mail adresi ve www.kariyer.net aracılığıyla, ayrıca Bağlıca Mahallesi Çambayırı Cad. No:66/1  Etimesgut/ANKARA adresinde yer alan şirketimize şahsen başvuru yapılabilmektedir.

Çınar Çevre Laboratuvarı A.Ş.

Adres

Cep

Tel

Faks

e-posta

: Bağlıca Mahallesi Çambayırı Cad. No:66/1   P.K. 06790

  Etimesgut/ANKARA

: 0 530 326 40 06

: 0 312 472 77 97

: 0 312 472 54 53

lab@cinarlab.com.tr

Bize Whatsapp Bussiness ile ulaşabilirsiniz: 0530 326 40 06

Yeterlilik Belgelerimiz

cevre-ve-sehircilik-bakanligi-yeni-logo-
aile_calisma_ve_sosyal_hizmetler_bakanli
türkaklogo.png
9001_edited.jpg
14001_edited.jpg
18001.png
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon

Her Hakkı Saklıdır © 2017 Çınar Çevre Laboratuvarı A.Ş.