top of page
İnsan Kaynakları Politikamız

Çınar Çevre Laboratuvarı A.Ş. en önemli sermayesi insan kaynağı olan, bağımsız bilimsel çalışmaları müşteri odaklı bir iş anlayışı ve mükemmeli hedefleyen süreçlerle yönetmeyi ilke edinmiş bir şirkettir. İnsan Kaynakları politikamızın ana hedefi; mesleğinde uzman, motivasyonu yüksek, sosyal yetkinliğe sahip insan kaynağını doğru yönetmek, yönlendirmek ve geliştirmek üzerine kurulmuş, çalışanlarımızın nitelikli, insan ilişkilerinde başarılı, güvenilir, eğitim düzeyi yüksek olan takımın parçası olmaktan gurur ve mutluluk duyduğu bir şirket olmaktır. Sürdürülebilir büyümenin ancak çalışanlarımızın katkısı ile mümkün olacağının bilincindeyiz. Bu sebeple; stratejik düşünebilen, proaktif, yeniliklere açık, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli yüksek, sorumluluk sahibi, takım çalışmasında başarılı kişileri şirketimize kazandırmayı amaçlıyoruz.

ÇINAR ÇEVRE LABORATUVARI A.Ş.’de bizimle beraber çalışmak isteyenler aşağıdaki form üzerinden , ik@cinarlab.com.tr ve www.kariyer.net aracılığı ile özgeçmişlerini bize ulaştırabilirler. Tarafımıza ulaşan tüm özgeçmişler incelenmekte ve personel ihtiyacı oluştuğu dönemlerde de kayıtlarımızdaki mevcut özgeçmişler öncelikli olarak değerlendirmeye alınmaktadır.

Nasıl Başvurabilirim?

Başvuru Formu , ik@cinarlab.com.tr mail adresi ve www.kariyer.net aracılığıyla, ayrıca Bağlıca Mahallesi Çambayırı Cad. No:66/1  Etimesgut/ANKARA adresinde yer alan şirketimize şahsen başvuru yapılabilmektedir.

İş Başvuru Formu

Başvurunuz alınmıştır, uygun bir pozisyon olması durumunda tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

bottom of page